Талашкевич більше не працює на сайті «весь Кіровоград»?

Сьогодні відбулася зустріч голови ОДА Сергія Ларіна з редакторами обласних газет. Поряд із Ларіним сиділа його прес-секретарка і президент (чи хто там вона) медіа-групи «весь Кіровоград» Вікторія Талашкевич.

Трохи згодом на сайті ВК з'являється новинка.Наводжу тут текст повністю.


Ларін поспілкувався з представниками вибраних ЗМІ

Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» з власних джерел, сьогодні відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна з представниками засобів масової інформації регіону. Зокрема, в зустрічі взяли участь Валентина Бажан («Народне слово»), Юхим Мармер («Україна Центр») Оксана Гуцалюк («Україна Центр»). Сергій Каракулін («Кіровоградська правда»), Євген Шепітько («21 канал»), Юрій Яровий («21 канал»), Анатолій Безтака («Діалог») та Андрій Лисенко («Новини Кіровоградщини»).

В управлінні у справах преси та інформації Кіровоградської ОДА, яке організовувало захід, нам повідомили, що це була традиційна передноворічна зустріч губернатора з редакторами обласних ЗМІ. Хоча, з переліку її учасників видно, що в зустрічі взяли участь не лише одні редактори. На запитання нашого кореспондента, в управлінні повідомили, що цього року склад її учасників було змінено. За якими критеріями формувався цей склад, нам дізнатись не вдалось.

Які питання піднімались на цій зустрічі, нам наразі невідомо.

Це просто феєрія якась. Як це «Які питання піднімались на цій зустрічі, нам наразі невідомо», якщо Талашкевич сиділа поруч (!) із губернатором?! Висновок напрошується один: вона більше не працює у ВК.

12 коментарів:

 1. Андрюша, ти як "стриб здрасьтє". Невже тобі невідомо, що державний службовець Вікторія Талашкевич не має права працювати в інших структурах, тим паче комерційних, навіть на громадських засадах. То до тебе як до жирафа дійшло?

  ВідповістиВидалити
 2. То вона не працює на вк? -))) Асю, не сміши мене.

  ВідповістиВидалити
 3. Андрей, у меня к тебе есть один вопрос. В зависимости от того, как ты ответишь будет ясно нормальный ты человек и журналист или, пардон, хуйло. Будет желание ответить - пиши. )

  ВідповістиВидалити
 4. Ну, раз так усе серйозно, - назвися для початку. Іменем і прізвищем своїми справжніми. А тоді будемо визначатися, хто з нас - хуйло -)

  ВідповістиВидалити
 5. Сергію, я на такі запитання не відповідаю -)

  Комусь пишеш: якщо відповісиш правильно - маладєц, якщо ні - хуйло. Відповідає. Пишеш: неправильно, ти хуйло ))))

  Втім, запитуй.

  ВідповістиВидалити
 6. Сергей Кравцов16 грудня 2011 р. о 17:32

  Вопрос как к редактору НК, "найтиражнишої газети області": Какими ещё именами подписывается Елена Данилишин в статьях на НК? )) Минута пошла... пиииииии

  ВідповістиВидалити
 7. Ваше запитання не коректне. Я не маю ані морального, ані іншого права розголошувати псевдоніми автора без його згоди. Так що звиняйте. (І я був би тим словом, яке ви написали вище, в очах Лєни, якби зробив це без її згоди.)

  Питайте щось про мене особисто - залюбки відповім.

  ВідповістиВидалити
 8. Сергей Кравцов16 грудня 2011 р. о 17:59

  В принципе, ответ ясен и между ваших строк. ))) "Ы - чтоб никто не догадался" (c).

  ВідповістиВидалити
 9. З якого приводу кальченко скаржився на вашого засновника до генпрокурора? Що цю подію профукали? ))

  http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/DOC/22.doc

  ВідповістиВидалити
 10. Кальченко скаржився, бо більше зайнятися нічим - на мою думку. Формально - хотів перевірити законність нашої роботи. Жодних порушень не виявлено.

  ВідповістиВидалити
 11. Ну, звісно, що нічого не знайшли. Були б ви критично налаштовані щодо діяльннсті влади - знайшли б до чого приколупатися, якщо б захотіли, повірте, як два пальця об асфальт.

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.