Бісить

Коли пишуть: «Учасниками Консультативної ради було підтримано пропозицію…». Чому не написати по-людськи: «Учасники Консультативної ради підтримали пропозицію…»?

6 коментарів:

 1. Бісить, коли пишуть: "Найтиражніша газета області...". Чому не написати по-людськи: "Найджинсовіша газета області. Де найцікавіше - це програма телепередач та поради як консервувати огірки". )) ("шутка гумору")

  ВідповістиВидалити
 2. А ще бісить, колись пишуть анонімні коментарі. Слабо назватись? -)))

  Газета справді найтиражніша - це легко перевірити, було б бажання.

  ВідповістиВидалити
 3. А навіщо перевіряти. Мабуть так і є. Шаталов дав гроші, пошта нагнула поштарів і ба! найтиражніша газета:-) але термін найтиражніша газета в цьому випадку намає нічого спільного з поняттями успішна, цікава. І зрозуміло, що заслуги редакції в цьому нема. Шаталова є, а редакції нема. Але собаки гавкають, Лисенко заробляє на джинсі, а караван іде..

  ВідповістиВидалити
 4. Я не заперечую, що найтиражніша. Ще б пак! Безкоштовно людям передплатили. Але ж і найджинсовіша. Це теж можна елементарно перевірити, бо є певні критерії. Читайте частіше "телекритику". А назватися можу. Олександр. Але, що це змінює.

  ВідповістиВидалити
 5. маючи журналістський стаж, я можу перелічити купу газет, що існували на гроші політиків і всі вони згинули. Наприклад, ти ще був маленьким Андрійком, коли Шаров видавав десятками тисяч безкоштовну газету Експрес-Інформ. Або Дануца з Талашкевич стотисячними і більше тиражами по так само примусовій підписці з пошти накривали область за гроші губернатора Зейналова газетою Новий погляд, яка, до речі, була і товща і цікавіша за вашу. Але де вони? На смітнику історії. Там буде і ваша джинсова гащета, коли Ларін з Шаталовим зберуть валізи в напрямку Києва

  ВідповістиВидалити
 6. Перше. Поняття "цікавіша" - дуже відносне. Наприклад, мені цікавіші Стругацькі, а моїй дружині - слов'янське фентезі.

  Друге. Олександр - це мені нічого не говорить. Не добре: ви мені пишете тут всяку херню, при цьому мене знаєте, а я вас - ні. Назвіться, подискутуємо. А ще краще - скажіть оце все, дивлячись в очі.

  Третє. Чи буде газета на смітинку історії, чи ні - покаже час.

  Четверте. Що до "джинси": вона є у КОЖНОМУ виданні. У нас в тому числі, було би великою дурнею заперечувати, що в нас її немає.

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.