Звернення до Ljucia

Завелося у нас кілька штатних коментаторів. Не більше 3-х, судячи зі стилістики. Найбільше задовбало створіння з ніком Ljucia.

Ось шедеври думки від неї (нього?).

Новина про виставку картин Ліпатова. Коментар: «Залучатися до прекрасного завжди цікаво».

Про перелік видів оплачуваних громадських робіт у Знам’янці. «Оплачувані громадські роботи потрібні в першу чергу для безробітних» − ну хіба не геніально?

Новина про те, що у програмі «Центральний регіон – 2015» уже виконано першу тисячу пунктів. Коментар: «Центральний регіон – 2015»-потрбна програма для економіки області».

Шановна Ljucia! Ну не говорять так нормальні люди і не пишуть! Я розумію, що вам поставили завдання: коментувати, коментувати і ще раз коментувати. Може, ви якось домовитесь зі своїм начальством і підете коментувати на якісь інші сайти?

4 коментарі:

 1. Андрію, не будь такиким лицеміром! Це ж ви й коментуєте під цим та іншими ніками, щоб показати своєму господареві Шаталову, що, тіпа, у на сайті, куди він бабки ПР вкладає, є хоч якісь коментатори. Смішно, просто ржач)))

  ВідповістиВидалити
 2. Та ні, коментуємо не ми. Особисто я завжди підписуюсь своїм іменем.

  ВідповістиВидалити
 3. До автора посту: А який сенс розміщувати дане звернення до коментатора від ПР, якщо коментатор коментує не тут, а зовсім на іншому сайті НК ?

  ВідповістиВидалити
 4. Тому що це звернення аж ніяк не вписується у формат видання. Так, репліка в блозі, не більше.

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.