Спостереження-1

У коридорі третього поверху, де наш офіс, мигає світло (люмінесцентні лампи). Коли йду курити – таке враження, наче знімаюся в якомусь трилері. Довгий коридор, двері обабіч, мигтіння…

*****

У барі за столиком сидить чоловік. Замовляє графинчик горілки, зразу ж і розраховується. П’є, не закушуючи. Потім довго дивиться в одну точку. Крутить у руках мобільний.

Зрештою рвучко встає і майже вибігає з бару...

****

Назустріч іде парочка бомжів. Він – у подертій сорочці, брудних штанях і порваних черевиках на босу ногу. Вона ‒ у ситцевому платті, яке дуже давно знало кращі часи. На ногах – «в’єтнамки».

У її руці – троянда. Жінка посміхається кутиками рота і крадькома зиркає на свого супутника. А той гордо крокує поруч.

3 коментарі:

  1. Дуже сподобалося останнє спостереження. Щось нагадало таку історію, колись читану в інтернеті. Думаю, тобі сподобається:

    В торговом центре я случайно подслушал пожилую пару, которая сидела на лавочке. Мужчина посмотрел на женщину и сказал: «Оля, а ведь мы сделали это. Мы постарели вместе».

    ВідповістиВидалити
  2. Накануне моего 17-летия моя девятилетняя сестра весь день бегала с горящими глазами, так хотела вручить мне подарок. Наутро я, как всегда, пошел ее будить в школу. И сказал: «Ты уже можешь вручить мне свой презент». Еще не успев открыть глазки, она потянулась и обняла меня своими маленькими ручками. Потом залезла под подушку и достала конверт с надписью: «Дорогому брату на день рождения!» Открыв, я обнаружил одну купюру в 10 долларов, две купюры в 10 гривен, одну купюру в 2 гривны, одну купюру в 1 гривну. Это были абсолютно все ее деньги. Я ее крепко обнял и долго так лежал, чтобы она не видела моих слез.

    Ця історія в мене взагалі сльозу вибиває

    ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.