Кіровоградська об’єднана опозиція образилася не то на Шаталова, не то на журнал «Форум»

Спочатку – прес-реліз.

Представники Партії регіонів у Кіровограді у своїй політичній рекламі використовують опозиційних діячів.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

«Нахабно маніпулюючи свідомістю людей, перший заступник голови Кіровоградської обласної ради від Партії регіонів Олександр Шаталов – потенційний кандидат у нардепи від ПР, під маркою реклами чергового випуску журналу «Кіровоградський форум», який видає фірма його дружини, розмістив у обласному центрі численні лайтбокси і білборди із зображенням поряд зі своєю фотографією -  фото народного депутата України від «Батьківщини» Валерія Кальченка без його на те згоди», - йдеться у повідомленні прес-служби.

«Таким чином, маловідомий кіровоградцям Шаталов розкручує свій імідж за рахунок шанованого в області керівника Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції Валерія Кальченка», - наголошують у Кіровоградській «Батьківщині».

Як зазначають у повідомленні прес-служби,  В. Кальченко звертатиметься до  правоохоронних органів, «якщо так званий політик не припинить подібний  кураж».

Найбільше сподобалась фраза «…маловідомий кіровоградцям Шаталов розкручує свій імідж за рахунок шанованого в області керівника Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції Валерія Кальченка».

Це круто. Маловідомий Шаталов проти шанованого Кальченка.

А не пам’ятає прес-служба, як шанований Кальченко звалив у Верховну Раду, віддавши перевагу тепленькому депутатському кріслу перед посадою мера Кіровограда?

І ще багато чого можна було би пригадати…

До речі, майже всі українські суспільно-політичні журнали виходять із фотографіями політиків чи просто відомих людей на обкладинці. І що в цьому такого?

3 коментарі:

  1. Привіт! А немає в тебе викласти фотки, про яку пише Батьківщина? Було б цікаво. Бо читати - то одне, а якщо на фото Шаталов на Кальченка пісюна кладе - діло інше. Так що треба бачити... що там до чого

    ВідповістиВидалити
  2. Привіт. В інеті легко знайти. Наприклад, тут: http://uainfo.censor.net.ua/heading/politics/17973-v-kirovograde-regional-shatalov-aktivno-piaritsya-v-zhurnale-svoey-zheny.html

    ВідповістиВидалити
  3. Ну, в принципі, все нормально. Навіть розмістили за алфавітом, якщо зліва-направо. Даремно друзі Кальченка псіхують.

    ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.