«Комсомольська правда в Україні» вкрала у нас новину

Ми виходимо на якісно новий рівень. Якщо раніше в нас крали новини місцеві ЗМІ – «Кіровоград онлайн» etc, ‒ тепер відзначилася ціла «КП в Україні».«Місцеві журналісти» ‒ це Новини Кіровоградщини. Це наша журналістка телефонувала Степаненку. І «Українська правда», і «весь Кіровоград» (!), і решта ЗМІ написали новину з посиланням на нас.

«Комсомольцям» же ставити лінки не велить генеральна лінія партії.

UPD. Ще одне свідчення рівня "КП" - Ростислава Крамара вони називають Ростислав Карамара. Мо-лод-ці!

4 коментарі:

 1. Привіт, я дивлюсь ти так з цього приводу розходився... А чому? От що тобі дало б посилання? В мене теж буває крадуть таким чином. Але, як правило, мені це навіть приємно. Значить непогано написав, якщо іншим знадобилося, - думаю собі. Це в мене мазохізм? :)

  ВідповістиВидалити
 2. Привіт.

  По-перше, це - принципово. Ми зробили - а хтось цим тупо скористався.

  По-друге, будь яке посилання на нас, розміщене на іншому сайті (тим паче, такому відвідуваному, як "КП в Україні"), - трафік, "вага" для Гугла та інших пошукових систем тощо.

  ВідповістиВидалити
 3. Андрій, ти з дуба впав? Чи такий наївний? Ну який нафіг гугл і інша херня з трафіком. Твоя цільова аудитодія 10 чоловік, а то і менше. Твої новини на сайті читають від одної до 7 осіб, і то як максимум. Ну 10 - це потолок. Так звану "аналітику" трохи більше - 20 - 50 переглядів. Все, баста. І нехай хоч мільйони посилань будуть, але твоя читацька цільова аудиторія - мізер. Сайт - лузер, за кількістю переглядів новин. Ви працюєте вхолосту. Для кого? Для десяти душ? Як би не друкований варіант і завдяки, що Шаталов забеспечив адмінметодами бескоштовний тираж ви би взагалі самі для себе сиділи щось там мурижили. Вибачай за прямоту. Про те, що НК - суцільний піар влади, тому максимум на що тянете - це на АГІТЛИСТОК.

  ВідповістиВидалити
 4. Кількість переглядів, яка відображається на сайті, не співпадає з реальною (порахованою лічильником i.ua). Чесно кажучи, недавно це помітив, поки не розібрався, в чому причина. Іноді число, яке відображається на сайті, набагато менше, ніж рахує i.ua, іноді - навпаки. Але майже ніколи вони не співпадають.

  Новини на сайті читають більше тисячі людей на день - зайди на той же i.ua і перевір.

  Що статистики взагалі. Можу посперечатись на скільки і на що хочеш: за пару тисяч гривень на місяць я зроблю собі реальних переходів втричі більше, ніж в інших. Просто свідомо не користуюсь такими методами.

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.