Операція «Возз’єднання»

Нова листівка від імені Кальченка, проводи Табалова на боротьбу за депутатське крісло, судові позови…

Спочатку було слово. Друковане на аркушах паперу формату А-4 − минулого тижня у Кіровограді з’явилася нова листівка від імені Валерія Кальченка. (Про попередній «шедевр» − у Новинах Кіровоградщини №30 від 26 липня.)

І знову не можна втриматися від цитат.

«Політика ніколи не була легкою справою, і, як у багатьох нелегких справах, тут теж не обходиться без помилок. За останній тиждень я вже неодноразово звертався до кіровоградських засобів масової інформації з заявами про те, що інформація у минулому зверненні застаріла та не відповідає дійсності. Я дещо емоційно сприйняв кадрові призначення в лавах нашої нової політичної сили «За Батьківщину». Але все це позаду. Нарешті після багатьох непорозумінь ми остаточно домовились про кандидатуру Андрія Табалова – як єдиного кандидата від об’єднаної опозиції по 99 виборчому округу – місту Кіровограду. Сьогодні я впевнено можу сказати, що Кальченко і Табалов – це одна команда».

«Андрій Табалов – це відома у бізнесових колах, всебічно розвинута молода людина, яка має закордонну освіту, яку далеко не кожен може собі дозволити. Андрій веде здоровий спосіб життя, пірнає з аквалангом, вміє керувати яхтами, полюбляє лазити по скелях та багато подорожує по інших країнах. <…> Андрій Табалов – це робочі місця з європейськими умовами праці та пристойна зарплата. <…> На час його відсутності в Україні я буду виконувати певні представницькі функції як його помічник – помічник депутата Верховної Ради України Андрія Табалова».

«Саме об’єктивна та неупереджена робота Андрія Табалова у земельній комісії забезпечила чесний та справедливий розподіл земельних ресурсів міста Кіровограда. Яскравим прикладом тому прагматичне рішення про передачу в оренду ново миколаївського пляжу біля водосховища. Цей занедбаний «смітник» нарешті знайшов дбайливого господаря – відому вірменську фірму. Але цей позитивний приклад не слід не слід плутати з нахабним дерібаном паркових зон так званого горсаду, та лісопаркової, до цих оборудок Андрій Табалов не має жодного відношення».

Ну і так далі. Всі непорозуміння – в минулому. Об’єднана опозиція – знову об’єднана. Голосуйте за людину, яка вміє пірнати з аквалангом і любить лазити по скелях.

Хто автор обох звернень, які, судячи зі стилістики, вийшли з-під одного й того ж пера, поки невідомо. Ні Кальченко, ні Табалов на появу другої листівки публічно не відреагували.

Потім було діло. Та яке! Рідні, друзі й соратники помпезно – хоча епітет тут підібрати дуже важко – провели Андрія Табалова на війну за депутатський мандат.

Минулого четверга ввечері до Храму Святого Миколая в Кіровограді (Українська автокефальна церква, не канонічна) підкотили кілька десятків дорогих автомобілів. Із них повиходили щасливці, які отримали напередодні запрошення на церемонію. Вони помолилися за майбутню перемогу генерального директора «Формули смаку» на виборах.

Згодом у подвір’ї храму організували кінотеатр і подивилися фільм про «невідомого Табалова».

Стомившись від трудів праведних, прилили богоугодну справу в ресторані «Тиха гавань». За даними Новин Кіровоградщини, столи накрили на 200 осіб. (Що примітно, на жодній із фотографій, розповсюджених в Інтернеті після «проводів», не видно Валерія Кальченка.)

…І насамкінець – ще одна цікава інформація. Перший заступник голови обласної організації ПР Олександр Шаталов подав на лідера обласної «Батьківщини» до суду – за розповсюдження недостовірної інформації. Три позови, по одному за кожне спірне висловлювання.

З огляду на те, що до виборів усе ближче, наступний тиждень обіцяє бути не менш веселим.

Оригінал публікації

Немає коментарів

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.