Дешевий піар від Дануци

Вийшла новина на «весь Кіровоград»: «Дануца: «Газета Шаталова боїться розміщати мої матеріали».

Наводжу текст повністю.

Як повідомив сайту «весь Кіровоград» кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу № 99 Олександр Дануца, обласна газета та однойменний сайт «Новини Кіровоградщини» відмовились розміщати його передвиборчі матеріали. Зокрема, це стосується макету з лозунгом «Тільки він зупинить Шаталова».

Так, кандидат сказав: «Ми звернулися майже в усі друковані, електронні ЗМІ регіону та агенції з розміщення зовнішньої реклами з проханням розмістити один і той самий макет нашої політичної реклами. Він містить салоган: «Тільки він зупинить Шаталова». Лише в не багатьох стало сміливості розмістити такий матеріал. Більшість агенцій зовнішньої реклами нам відмовили, офіційно посилаючись на відсутність площ, а неофіційно зізнались, що майже всі рекламні площі поділені між кандидатами Шаталовим та Табаловим. В друкованих ЗМІ нам одразу й категорично відмовили в газеті та на сайті «Новини Кіровоградщини». Такий приклад цензури стає зрозумілим, адже ці мас-медіа є близькими до кандидата від влади Олександра Шаталова. Проте, якщо хтось собі думає, що подібні витівки нас зупинять, то він помиляється. В нашій команді сьогодні вже сотні кіровоградців, які допомагають нам в боротьбі».

Дешевий піар. Просто спроба привернути до себе увагу, не витративши грошей. Я розумію, що доводити тут щось немає великого сенсу, бо це як у відомому анекдоті про пана і його доньку легкої поведінки. Але закони жанру вимагають відповіді. Та й по-людськи неприємно, коли тебе намагаються тупо використати.

До мене зателефонувала помічниця Дануци. Я переадресував її на нашу рекламну службу.

Через деякий час наші рекламщики зателефонували до помічниці Дануци ще раз і спитали, що там із макетами, бо газета вже верстається.

Їм відповіли: «Ми порадились і вирішили у вас не розміщуватись, а розміститися в УЦ».

Тобто відмовились самі! Крім того, жодної спроби укласти з нами договір на політичну рекламу, як того вимагає закон, не було. Мені особисто не дуже хочеться розбиратися з податківцями й іншими співробітниками у формі, якщо десь знайдуть порушення виборчого законодавства.

Але тепер це подається як категорична відмова Дануці. Брехня. І, судячи з усього, заздалегідь спланована.

Шановний Олександре! Зупиняй кого хочеш – Шаталова, Табалова, Кальченка, ще когось. Доводь із усіх сил, що лише ти – справжня опозиція, і всі інші – підробка. Заявляй, що ти найопозиційніший із опозиційних. Що хочеш роби, твоє беззаперечне право. Але не треба втягувати у своє політиканство інших, мене зокрема.

ПС. Із метою збереження свого психічного здоров'я коменти відключаю.

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову