Три історії

Просто історії. Без моралі й висновків.

Перша. Друг тестя потрапив до лікарні – дуже сильно болять коліна. Прописали масаж – безкоштовний. Ходив на нього кілька днів, лікар масажував коліна протягом десяти хвилин.

Потім дружина порадила: «Ти б дав йому гривень сто. Людина працює все-таки…»

По завершенні чергової процедури друг тестя поклав масажисту сто гривень у кишеню халата. «Та ви що?! Не треба, це ж безплатна процедура!» − обурився ескулап, але гроші взяв.

Тепер масаж щоразу триває не десять, а двадцять хвилин.

Друга історія. Тому ж чоловіку з хворими колінами запропонували операцію. Два варіанти: якщо безплатно – чекати в черзі кілька років; якщо маєш тридцять тисяч гривень – зроблять хоч і завтра.

Є ще й третій варіант – заплатити пару тисяч тому, хто розпоряджається чергою. Але не факт, що хтось не заплатить більше.

Третя історія, завершальна. До наших сусідів на літо привезли малого – клас другий, мабуть. Батько хлопчика – чех, у Чехії вони й живуть, а до діда й баби – на літні канікули.

Батьки залишили Даньку в Кіровограді й повернулися додому. А через деякий час до наших сусідів завітали кілька представників чеського посольства – взнати, у яких умовах живе маленький громадянин їхньої країни, чи не ображає ніхто.

Отакі три історії.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову