У Кіровограді з’явилися ловці педофілів

11 коментарів:

 1. А ТЕБЯ ЕЩЁ НЕ СЛОВИЛИ?

  ВідповістиВидалити
 2. Взагалі, затія жахлива. Я проти педофілів, але я не підтримую, коли правоохоронні функції беруть на себе непрофесіонали. Виступав проти цього, і виступатиму. Якщо мені реально загрожувати, що зараз мене тут на місці, наприклад, застрелять, я не певен, що не зізнаюся, що вечорами відрізаю малим дітям вуха і потім нанизую їх на нитку як намисто.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну, коли правоохоронні органи не поспішають виконувати правоохоронні функції...

   А погрожують ці "ловці" не просто так, вони наводять докази: скріни переписки, ще там щось.

   Видалити
 3. У нас в Олександрії в мера нещодавно була задумка, щоб міліції допомагали патрулювати місто місцеві депутати. Я теж був проти цього. Деякі з наших депутатів мають під рукою так чи інакше підпорядковані їм "групи братків". Якщо такому депутату почується на вулиці, що я його нахер послав, в мене є реальний шанс залишитися з переламаною ключицею. Ось про це я хотів тобі сказати. Я боюся, коли за правоохоронну діяльність беруться люди, які навіть не обізнані з правами людини, не кажучи вже про інші акти.

  ВідповістиВидалити
 4. Все правильно ти кажеш. Але є кілька моментів.

  По-перше, вони нікому нічого не ламають.

  По-друге, обізнані з правами людини правоохоронці іноді ламають так, що мама не горюй.

  ВідповістиВидалити
 5. То нехай ламають і необізнані? Зроби журналістський експеримент: знайти у Кіровограді одного з двох "сафарі"-педофілів, і розпитай, як було все насправді. Відео у хлопців, по-перше, порізане, по-друге, невідомо, що вони роблять потім, коли камера вимикається. Я ще раз кажу, що не захищаю педофілів, але різні ситуації бувають... Під страхом того, що тебе розтиражують як педофіла, вони скоро людей квартири на себе переписувати змушуватимуть.

  Врешті-решт, вислухати іншу сторону - цікаво.

  ВідповістиВидалити
 6. Однозначно цікаво. Але на зв'язок так і не вийшли, на жаль...

  ВідповістиВидалити
 7. На жаль... Друге, що мені не сподобалося в їх діяльності - провокація. В нас колись з приводу провокації в місті був цікавий випадок. Але історія довга. Розказувати?

  ВідповістиВидалити
 8. Розказуй. Але я вже зранку прочитаю, спати хочу ))

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.