Центр зайнятостіСоціологічні опитування для кіровоградського «УДАРу» проводить безробітний кандидат у народні депутати від Радикальної партії Ляшка.

На електронну пошту Новин Кіровоградщини прийшов черговий прес-реліз від кіровоградської обласної організації партії «УДАР». Цього разу – з результатами соціологічного опитування, проведеного Асоціацією політичних наук (АПН): у 102-му і 99-му округах серед політичних сил лідирує об’єднана опозиція, «УДАР» − другий; кандидати-мажоритарники від партії Кличка і там, і там – також другі.

На сайті АПН ця ж інформація виглядає так.

Початок матеріалу про 102-й округ: «Рейтинг політичних партій на виборчому округу № 102 очолюють представники опозиції. За «УДАР» та  Об’єднану опозицію «Батьківщина» готові віддати свої голоси майже 40 % опитаних».

І закінчення: «Опитування здійснювалося у місті Кіровоград (на території, що входить до ВО № 99)».

Причому Кіровоград до 102-го округу?Помилились? Буває.

Але професійна допитливість не давала спокою: що ж це за фірма така? Зрештою, недовгі пошуки увінчались успіхом.

У розділі «Статут» на сайті АПН вказана її юридична адреса: 25009, м. Кіровоград, вул. Андріївська, 80, кв. 2.За цією адресою проживає колишній кандидат до Кіровоградської районної ради від партії «Народної довіри» Сергій Васильович Чабаненко. Дата його народження – це важливо – 25 червня 1978 року. Документ Word зі списком усіх кандидатів від «Народної довіри» й досі можна скачати з її офіційного сайту.10 серпня нинішнього року Чабаненко підписався під он-лайн-заявою громадськості «щодо жорстокого вбивства українського еколога, правозахисника і громадського діяча Володимира Івановича Гончаренка», вказавши після свого прізвища: «Кіровоградська ОО «Асоціація Політичних Наук», м. Кіровоград».А найцікавіша інформація – на сайті ЦВК. 36-м номером у виборчих списках Радикальної партії Олега Ляшка значиться хтось на ймення Чабаненко Сергій Васильович, тимчасово безробітний, мешканець Кіровограда. Дата його народження – точно така ж, як і в людини, на чию адресу зареєстрована Академія політичних наук.Збіг? Буває, звісно. Тільки слабо віриться, що в Кіровограді живуть два Сергії Васильовичі Чабаненки, які народилися в один день, місяць і рік.

Новини Кіровоградщини вже писали про містичну схожість програм кандидатів від Християнсько-демократичної партії та «УДАРу».

Тепер з’ясувалося, що соціологічні дослідження для кіровоградських соратників Кличка проводить безробітний кандидат від радикалів. З одного боку, створення хоча б одного робочого місця – це безумовний позитив. А з іншого – якось воно не зовсім за фен-шуєм, коли представник однієї партії надає послуги іншій, ще й не зовсім дружній.

Все одно як, головне − виграти вибори? Буває…

Оригінал публікації

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову