Голосовий зв’язок

Продертися крізь хащі голосового зв’язку до технічної підтримки «Волі» ‒ маленький подвиг. Я вислухав хвилин із 10 – 15 безкінечні, здавалося, «натисніть зірочка один», і аж потім зі мною заговорила жива людина.

Подумалось опісля: треба і нам у газеті ввести послугу голосового зв’язку.

Телефонує хтось, наприклад, щоб посперечатись із приводу якоїсь статті. А йому у відповідь:

‒ Доброго дня! Вас вітає обласний тижневик Новини Кіровоградщини. Звертаємо вашу увагу на те, що більшість відповідей на свої запитання ви можете знайти на сайті www.novosti.kr.ua. Також хочемо повідомити вам, що наш тираж – найбільший в області та становить 92 тисячі 523 примірники.

Якщо ви маєте якісь питання з приводу опублікованої у свіжому номері статті, натисніть «зірочка один». Для висловлення загальних побажань чи критики натисніть «зірочка два». Щоб зв’язатися з рекламною службою газети, натисніть «зірочка три».

Людина натискає «зірочка один».

‒ Якщо вас цікавить стаття, розміщена на першій сторінці, натисніть «зірочка один». На другій ‒ «зірочка два»… (і так до дванадцяти).

Читач озвіріло продовжує тиснути на кнопки.

‒ Стаття, до якої ви маєте претензії, знаходиться у лівій частині сторінки ‒ натисніть «зірочка один». У правій ‒ «зірочка два». У нижній частині – «зірочка три».

Якби автовідповідач міг слухати, то почув би на тому кінці дроту зітхання вперемішку з матюками. Але після згадування всіх близьких і далеких родичів редактора читач набирає на своєму телефоні відповідну комбінацію.

‒ Факти, викладені у статті, не відповідають дійсності – натисніть «зірочка один». У статті є граматичні помилки – натисніть «зірочка два». Вам не подобається ілюстрація до матеріалу – натисніть «зірочка три».

Читач звіріє вже по-серйозному і, ледь не розбиваючи телефон, лупить по кнопках. А йому:

‒ Дякуємо, що читаєте нашу газету. Ваша думка вкрай важлива для нас, тому після з’єднання з оператором на ваш номер зателефонує співробітник колл-центру і попросить оцінити якість послуг служби голосового зв’язку та якість газети в цілому. Звертаємо вашу увагу, що вам запропонують поставити оцінку від одного до дев’яти, де один – найнижчий бал, а дев’ять – найвищий. Для з’єднання з оператором почекайте, будь ласка, десять хвилин.

У слухавці звучить спокійна музика. Але читача вона чомусь не заспокоює. Він матюкається востаннє і йде на пошту передплатити іншу газету...

Немає коментарів

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.