Бездарно проведена кампанія

Цитата з офіційного сайту обласної організації «Батьківщини» (виділення – моє).

Жорстоке побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу «Батьківщини», народного депутата України Валерія Кальченка Об’єднана опозиція розцінює як пряме свідчення владного бандитизму і кримінального розгулу в Україні.

Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції.

«Відбулася подія, яка має привчити українське суспільство спокійно сприймати будь-які форми наруги над нашою країною, демократією і законністю. «Стабільність» від Партії регіонів - це вибухи в опозиційних агітнаметах у Львові, цькування кандидатів-мажоритарників податківцями у Миколаєві, провокації проти агітаторів у Луганську, Черкасах, Харкові – і так по всій країні. І ось сьогодні через побиття керівника опозиційного виборчого штабу дається чіткий сигнал «братві» – можна калічити і вбивати всіх, хто не подобається владі, без огляду на заслуги перед країною, вік чи статус народного депутата», - говориться у заяві.

В Об’єднаній опозиції вважають показовим відсутність протягом цілої доби будь-якої публічної реакції правоохоронних органів.

Перед цим самі ж говорили (Сас), що Кальченко протягом доби не виходив ні з ким на зв’язок. Ну і звідки знати правоохоронним органам, хто там кого побив?

Більше того, заява ця з’явилася 15:11 23.10.2012. Коментар правоохоронців ми опублікували ще о 13:05. Тобто публічна реакція якраз була.До речі, сайт «Батьківщини» не оновлюється з 23 жовтня. В день виборів не працює. Як із таким підходом до роботи можна сподіватися виграти хоч щось? Бездарно, абсолютно бездарно проведена кампанія. Правий був Андрюха Богданович, який у блогах УЦ написав: на виборах не Партія регіонів виграє, а опозиція програє.

Немає коментарів

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.