00037

Якщо ви не цікавитесь, чим і як живе (жила й житиме) область, що буде з газетою Новини Кіровоградщини у наступному році, ‒ далі можете не читати.

П’ять цифр у заголовку – передплатний індекс тижневика Новини Кіровоградщини. Хоча я не закликатиму тут до передплати. Просто розповім про те, якою буде газета наступного року. А вирішувати вже вам, шановні читачі.

Особливих змін не передбачається. (Крім кількох нових рубрик, про які я поки промовчу.)

На першій сторінці, як і раніше, ви зможете прочитати про головні події тижня, що минув. Заяви, факти, озвучені плани і прогнози. Тема номера – велика ґрунтовна стаття ‒ також починатиметься на першій.

Друга шпальта. На цьому місці 52 номери поспіль буде авторська колонка. Її писатимуть як я, редактор газети, так і наші журналісти та ви, читачі. (Ми за півтора роки роботи точно знаємо, що нас читають і ті, хто дуже непогано пише.) Свої зразки публіцистики можна надсилати на електронну пошту info@novosti.kr.ua та на традиційну: офіс 301, вулиця Орджонікідзе, 7, Кіровоград, 25013. Крім того, на сторінці будуть одна чи дві статті.

Третя. Традиційна рубрика «Новини звідусіль» ‒ короткі повідомлення з усіх куточків області. Плюс трохи розширені новини, які варті того, щоб написати про них побільше.

На четвертій сторінці закінчуватиметься тема номера.

Звичайно ж, буде програма телепередач. А в ній ‒ коротенька інформація про іменників, визначні події тощо.

Дев’ята ‒ сторінка для душі. Там буде що почитати. І про життя, і розмови з відомими та просто цікавими людьми, і бувальщини, ретельно відібрані редакцією з-поміж тих, що приходять на пошту.

Десята шпальта ‒ спортивна. Одинадцята – поради на всі випадки життя. Дванадцята – розповідь про «Гарячу лінію» та красиві кольорові фотографії.

Ми, як і зараз, будемо висвітлювати всі головні події, які відбуваються в області. Жодна з них ‒ обіцяємо ‒ не пройде повз нашу увагу. Основні принципи лишаться тими ж: об’єктивність та неупередженість у новинах і яскраво виражена авторська думка в публіцистиці. Найосновніший ‒ висока якість текстів та фото ‒ теж нікуди не подінеться.

Паралельно з газетою існуватиме й сайт www.novosti.kr.ua. У наступному році ми докладемо максимум зусиль, щоб він залишався найінформативнішим та найцікавішим серед обласних Інтернет-видань. (Також будуть певні зміни, про які я, тримаючи інтригу, тут не писатиму.)

А ще на базі Новин Кіровоградщини (це створять ті ж люди, які роблять газету) з’явиться вельми цікава штука. Втім, вона буде цікавішою для рекламодавців, аніж для читачів.

Тому – простий і логічний висновок. Новини Кіровоградщини залишаються газетою для всієї сім’ї. Тут є і буде що почитати, тижневик і надалі розповідатиме про життя області та просто про життя, радитиме, інформуватиме й трошки розважатиме, публікуватиме ваші дописи та залучатиме нових яскравих авторів.

Ну, наче й інтригу зберіг, і про плани розповів. Нагадую передплатний індекс – 00037. Ціна – незмінна: 2 гривні на місяць у будь-якому відділенні Укрпошти.

Оригінал публікації

Немає коментарів

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.