Молоді кіровоградці полюють на педофілів

Кілька молодих мешканців Кіровограда об’єдналися й оголосили війну педофілам.

Сучасна наука трактує педофілію як статеве збочення, «статевий потяг до дітей, які не досягли віку статевого дозрівання або ж знаходяться лише в ранній його стадії». Одні педофіли цікавляться дівчатками, інші − хлопчиками, решта − дітьми обох статей. (Оскільки для цих збоченців головним стимулом сексуального збудження є недозріле дитяче тіло, то дуже часто стать дитини не має для них особливого значення.)

Любителі хлопчиків і дівчаток часто підпадають під дію кількох статей Кримінального кодексу. Це і розбещення неповнолітніх, і виготовлення та розповсюдження порнографії (нерідко педофіли знімають на відео свої утіхи). Буває також, що розбещення супроводжується погрозами та насильством. У сукупності збоченці можуть отримати понад десять років ув’язнення – і більше, якщо їхні дії, не дай боже, призвели до смерті.

Час від часу міліція рапортує про затримання педофілів. Одна з найгучніших і порівняно недавніх справ – обвинувачення відомого далеко за межами України (він навіть першим серед українських музикантів потрапив до Книги рекордів Гіннеса) акордеоніста Ігоря Завадського. Крім, власне, вчинення розпусних дій щодо неповнолітніх, йому інкримінують виготовлення і розповсюдження порнографії та створення й утримання місць розпусти.

На Кіровоградщині також трапляються подібні арешти. Так, улітку нинішнього року працівники міліції затримали жителя Новоархангельського району, який познущався над восьмирічним сином своєї співмешканки. Незадовго перед тим, навесні, у Кіровограді заарештували 61-річного збоченця, що полюбляв «бавитися» з неповнолітніми хлопчиками.

Чи не найвідоміший кіровоградський педофіл – вихователь початкових класів однієї з гімназій міста Едуард П. ‒ уже вдруге відбуває строк за педофілію. Причому, коли його затримали вперше (2004 року), він працював вихователем початкових класів однієї з гімназій обласного центру.

Водночас порахувати, скільки випадків педофілії лишаються через різні причини поза полем зору правоохоронців, неможливо.

Кілька молодих кіровоградців вирішили: досить. І, об’єднавшись, оголосили педофілам війну. Вони створили групу «Сафарі Кіровоград» у популярній соціальній мережі «В Контакте». У спільноті викладають відеоролики, в яких «засвічують» педофілів та їхні паспортні дані, місця проживання.

Учасники «Сафарі» приховують свої справжні імена та прізвища. Не в останню тому, що при бажанні їхні дії можна трактувати як незаконні. Якщо факт вчинення розпусти над неповнолітнім ще треба довести, то, щонайменше, оприлюднення персональних даних – очевидне.

Один із засновників «Сафарі Кіровоград» погодився на умовах анонімності поспілкуватися з Новинами Кіровоградщини. Розмова велася шляхом обміну повідомленнями «В Контакте».

− Розкажіть, як ви прийшли до цієї ідеї. Що спонукало?

− Спонукали перші випуски таких от «передач» ініціативних хлопців із Росії. А взагалі, спонукала безкарність лібералів, які живуть за законом: «Можна все, що не заборонено». Спонукало те, що сіра маса людей, у яких є діти (!), мовчить і не звертає увагу на існування цієї РЕАЛЬНОЇ загрози, адже ці покидьки травмують дітей на все їхнє життя. Спонукала совість, зрештою.

− На вашій сторінці «В Контакте» − лише два відео ловлі педофілів. Сезон полювання закрився?

− Полювання не припинилося, але якимось дивним чином після двох відео покидьки стали обережнішими. Іноді складається враження, що вони один одному пишуть і попереджають.

− Як ви їх вираховуєте?

− Все є на відео, ніяких секретів. Реєстрація на сайті знайомств, очікування, і – вуаля, виродок сам знаходить свою погибель.

− Цим, узагалі-то, повинна займатися міліція. Ви не думаєте, що чините незаконно, перебираючи на себе функції правоохоронних органів?

− Гадаю, ви знаєте, що в нашій країні міліція та інші структури подібного типу у 80-90% є продажними і не виконують своїх функцій. Влада не може забезпечити заходи для піймання педофілів (та й багато інших заходів вона забезпечити не може), тому цим вирішили займатися ми.

Нас хвилює той факт, що ми повинні закривати обличчя, хоча ми допомагаємо правоохоронним органам, але ніяк не заважаємо.

− А подальшу долю «героїв» ви відстежуєте? Що з ними робите після відео зйомки, адже «В Контакте» викладений, мабуть, не весь процес?

− Про подальшу долю нам не відомо, бо наше завдання – «прорекламувати» покидьків, а подальші дії повинні вживати прості люди, яким не наплювати на своїх дітей, або та ж міліція (у що слабо віриться).

На відео показано все.

− Були випадки, коли вам чинили серйозний спротив?

− Ні, таких випадків ще не було. Кожен із нас знає, на що він іде, і ми завжди готові до таких дій із боку педофілів.

− Відчуваєте увагу до себе з боку правоохоронних органів?

− Залишу без відповіді. Нехай тільки охоронці закону розуміють, що ми допомагаємо, а не намагаємося перешкодити, як я уже говорив.

− Філософське запитання. Ви насильством намагаєтеся перемоги зло. Хіба це можливо?

− Так у тому ж і річ, що немає жодного насильства. Передивіться відео ще раз.

− Ви дієте лише на території Кіровограда?

− В інших містах є подібні організації, тільки під різними назвами. Шкода, що не по всіх усюдах діють подібні структури, та все ж.

− Судячи з вашої сторінки «В Контакте», ви не приймаєте до себе новачків. Чому?

− У нас вистачає людей.

− Підтримуєте контакти зі своїми колегами з інших міст?

− Так, певні контакти є.

− Звідки беруться педофіли? Хвороба суспільства, індивідуальні розлади психіки?

− Є різні причини: дитячі травми, недоліки у вихованні, але головною причиною ми вважаємо «вимирання суспільства». Вимирання духовних цінностей, совісті, честі, гідності, Віри. Люди стали цинічними, злими, жадібними, розбещеними − і все завдяки дії зовнішніх факторів і неспроможності в питаннях самодисципліни. Ліберальний лад, демократія − згубні для народу, нації, етносу, а ми – великий народ і етнос!

− Як ви познайомились один із одним?

− Якщо ви про учасників «Сафарі», то ми знаємо один одного давно і знайомилися по-різному.

− Чому вас зацікавила тема саме педофілії? Наркомани, наприклад, теж шкодять суспільству в цілому й окремим людям.

− Наркомани − люди, яким ще можна допомогти (хоча і не всім). Вони приносять горе і шкоду людям, але значно рідше і більш відкрито, ніж педофіли.

Який удар найстрашніший? Той, якого не видно. Тому ми вирішили викорінювати саме приховану загрозу, яку ніхто не намагається виявити.


− Ви плануєте якимось чином популяризувати свій рух не лише в Інтернеті?

− Ну перший крок ми вже зробили − з вашою допомогою.

Спасибі, що цікавитеся темою відлову педофілів. Потрібно пам'ятати й усвідомлювати, що нікому, крім нас самих, ми не потрібні.

Хотіли б звернутися до всіх тих, хто буде це читати.

Люди, бережіть себе, своїх дітей і сім'ї. Займайтеся спортом, самовихованням, удосконалюйтеся, не губіть себе шкідливою заразою і не показуйте дурний приклад нашому майбутньому, яке ми намагаємося захистити, нашим дітям.


Можна довго сперечатися на тему законності-незаконності діяльності «Сафарі Кіровоград». Але той, хто потрапить на відео мисливців на педофілів, щонайменше задумається: а чи варте його збочення публічного розголосу? Адже наступного разу до нього можуть прийти не троє хлопців із закутаними шарфами обличчями та камерою, а батько скривдженої дитини чи правоохоронці. Причому останні, мабуть, були б для нього не гіршим варіантом.

Оригінал публікації

1 коментар:

  1. Ха, а ты теперь с педофилом встреться, что он по этому поводу скажет? Может, там своя правда. Я не в укор, просто интересно

    ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.