Табалови прославили Україну

Олександр Табалов та його син Андрій – безперечно, герої вчорашнього дня. Нагадаю, старший, обраний до Верховної Ради за списком об’єднаної опозиції «Батьківщина», та молодший, який виграв парламентські вибори в 99-му мажоритарному окрузі (Кіровоград) від цієї ж політичної сили, відмовилися ввійти до фракції «Батьківщини» у парламенті. (Сам по собі цей факт не є, на жаль, якимсь сенсаційним. Політики кидали нас та один одного, кидають і кидатимуть.)

Тепер уже колишні соратники Табалових по опозиції не пускали батька й сина до зали засідань Верховної Ради. Фотографії й відео протистояння облетіли Інтернет.

Про те, як Табалових «пресували» в кулуарах Верховної Ради, в Україні не написав хіба що ледачий. Але інформація про феєричний початок роботи українського парламенту опублікована не лише у вітчизняних виданнях.

Про перших українських депутатів-«тушок» написала Лента.Ру.Газета.ру теж не залишила без уваги це торжество демократії.Російський РБК розповів своїм читачам про бійку в парламенті сусідньої держави.А відомий у всьому світі The Wall Street Journal зафіксував акт екзорцизму з боку опозиції до Табалових у своїй постійній рубриці «Фото дня».Це не все. Просто немає часу більше шукати в Інтернеті згадки про моїх славних земляків. Наведених прикладів, думаю достатньо, щоб зробити висновок: батько й син Табалови прославили Україну. Молодці, що тут скажеш.

Немає коментарів

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.