Чудовий спосіб мотивації

9 коментарів:

 1. Відповіді
  1. Ні. Просто фраза прикольна )

   Видалити
  2. У нас гуральня з розуму з_їхала. Горілку, що забракував Херсон, продають в місті по 14 грн. Ото жопа. Люди хапають гидоту на Новий Рік.

   Видалити
  3. Ми би взяли це в новини, якби вдалося вияснити такі моменти: 1) чи це точно та ж партія (за датою наче та, може, вони в один день дві партії розливають?); 2) чому ти її купував із-під прилавку? Її немає на вітрині, чи ти цілеспрямовано шукав її?

   Видалити
 2. Журналістська вдача. Купив реально, ідучи до друга. В нього став відкривати - дивлюсь, ніби дата та. Компа у друга немає, але вирішив на всякий пожежний сфоткать. Приходжу додому, перевіряю повідомлення - так і є, та сама дата. Подзвонив, кажу: не викидай пляшку, десь заховай... Так в нього і лежить, як доказ

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ти опублікував комент, перш ніж я спитав (див. вище) -))))

   Видалити
 3. ))) Ні-ні, не шукав і з-під прилавку нічого не вимагав. Тут треба бути олександрійцем, а тобі я поясню. Місцева горілка в декількох магазинах продається в такий спосіб. На вітрині стоїть мінімально дозволена законодавством ціна. Припустимо, 28 грн. Ти даєш 28 грн. і просиш пляшку місцевої горілки. Якщо дають з дозатором, то разом з пляшкою тобі дають здачу 9 грн. (тобто пляшка виходить 19 грн.), якщо без дозатора, звичайна пляшка - здача буде 11 грн. (пляшка 17 грн.). Я дав 30 і очікував отримати пляшку з дозатором і відповідно здачу. Але продавчиня дала пляшку з-під прилавку і зазначила, що це коштуватитме 14 грн.

  -Бог його знає, що в них сьогодні за "благодійні акції", - подумав я, і, докупивши мінералки, подався до друга. Ну а там вже звернув увагу на дату

  ВідповістиВидалити
 4. Форт "Буайяр" просто )))) Дякую, зараз спробуємо настрочити щось.

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.