А потім на нас ображаються…

Улюблена пісня української опозиції ‒ «нас не пускають у ЗМІ, нам не дають слова, нас ігнорують».

Я мовчу вже про історію з ток-шоу «Ми», на яке регулярно запрошували представників ОО, а вони не менше регулярно не ходили. Зате волали на кожному мітингу про продажність кіровоградського телебачення зокрема і більшості мас-медіа в цілому.

Я про інше.

От прийшов нам на електронну пошту прес-реліз від обласної організації партії «УДАР». Файл має назву «Призначення Ніколаєнка». Ну, думаю, цікаво ж почитати, що думає намісник Кличка в області Анатолій Ревенко про відставку Ларіна з посади губернатора і нового голову ОДА.

Відкриваю.

Читаю.

Спочатку прес-секретар Павло Лісниченко (саме ним підписаний цей опус) переповідає всім відому історію про те, як Ларін заявляв, що нікуди не йде, потім Янукович його звільнив, призначив Ніколаєнка… Шановний Павле Лісниченку! Ну який нам сенс це публікувати, коли описані вами події вже пережовані у ЗМІ сотню разів?!

А де ж коментар Ревенка? Його експертна думка? А немає її. Натомість є насамкінець шедевру політичної писанини риторичні запитання (від Павла Лісниченка, напевно): «Але наскільки пан Ніколаєнко, член «єдиної команди Ларіна», є самостійною фігурою? Якого, до речі, на цілком офіційному рівні куруватиме Сергій Ларін як заступник голови Адміністрації президента? Чи зміниться щось для нас, кіровоградців, з черговою зміною фасаду влади?»

І про що можна написати з цього прес-релізу? Про те, що Павло Лісниченко запитує, чи зміниться щось для кіровоградців? А чому нашим читачам має бути цікаво, про що запитує Павло Лісниченко?

Тому, шановні керівники прес-служб усіляких партій, громадських організацій, установ, організацій тощо, ретельніше підходьте до інформаційних приводів. Хочете, щоб про вас писали, ‒ надсилайте журналістам щось цікавіше, ніж вільний переказ усім відомих подій і кілька риторичних запитань.

6 коментарів:

 1. Люблю з тобою не згоджуватися. але тут ти правий

  ВідповістиВидалити
 2. можно их как-то пронумеровать, смешать в кучу, потом выхватить один и вручить чудаку приз типа "Ты лузер, сынок". После этого остальные более тщательно к работе подходить будут.

  Всем известно, например, что пресс-службы дерут поздравления из интернета. И этим никого не удивишь. Но однажды мне попалось поздравление от нашего ЦСК с днем укр. козацтва, передертое у Кучмы в бытность того президентом. Я написал об этом на блоге, а новость назвал - Цапюк обворовывает Кучму. Ты бы видел, что началось. Пресс-служба позвонила, попросила снять, пока ТОТ не заметил... Снял, конечно. Но с тех пор, сколько их не гуглил - все пишут сами. Пишут, бедные, и, видимо, меня клянут ))

  ВідповістиВидалити
 3. Треба подумати -) Але хід думок мені подобається )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. )) Скажу приємну новину. Дзвонили мені сьогодні ЛЖВ, відмінили їхні поїздки до Кіровограда. Внесли в той наказ зміну, що будуть їздити лише ті ВІЛи, в кого інвалідність по туберкульозу. А решта проходитиме МСЕК за місцем проживання. Кажу: вітаю, ви свого добились, хто стукає - відкривають )) А вони нас з тобою дякують, що підсуєтились... Ну я, як порядний)), все на тебе спихнув. Кажу: то всі злякалися запиту від НК, бо газета в дружбанах з Ларіним. Коротше, уклін тобі низький, можеш лягати спати з почуттям, що одне хороше діло зробив.
   Ну, а якщо серйозно, дійсно, спс за підтримку

   Видалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.