Несподіваний візит

Дарую облдержадміністрації ідею, яку мені, у свою чергу, підказав Юра Ілючек.

Якщо новообраний голова ОДА Андрій Ніколаєнко не боїться вимазатись у багнюку й побачити бардак у районах, нехай приїде кудись без попередження. Ну, щоб там у РДА не готували коровай на вишитому рушнику, чарочку на позолоченому підносі, екскурсію пофарбованими приміщеннями соціальних закладів тощо.

Можна з’явитися без попередження у якій-небудь райдержадміністрації в п’ятницю після 15:00. Я зовсім не впевнений, що тамтешній голова (який в інтерв’ю районці регулярно розповідає щось на кшталт такого: «Вільного часу, на жаль, немає. Я ‒ трудоголік. І хотілося б більше приділяти уваги сім’ї, та що поробиш, треба район піднімати…») буде на робочому місці.

Або поїхати не у святкове прикрашене з нагоди візиту губернатора село, а в яку-небудь глухомань. І, наприклад, перевірити, як харчуються діти в школі (якщо вона там є).

Або… Та багато куди можна податися. Якщо, звичайно, є бажання побачити не пофарбоване й наспіх відремонтоване життя, а справжнє.

4 коментарі:

 1. Здається, Путін в першу президентську каденцію пару разів до роботи в метро добирався))
  Що стосується Ніколаєнка, то, безумовно, ви з Ілючеком праві. Але виявлені проколи будуть вказувати не на те, що десь погано, а на те, що не працюють заступники голови ОДА. Бо це їх задача несподівано їздити в регіони, а не його. Ви ще запропонуйте губернатору якість миття підлоги в школах перевірити.
  Запропонуйте вашу ідею Серпокрилову чи Лещенко. Думаю, і домовитися простіше, і поїздка відбудеться реальніше

  ВідповістиВидалити
 2. Думаю проблема не в том, чтобы поехать и найти какие-нибудь бока (дырявую крышу в школе, или холодные помещения в палатах райбольниц). Проблема в том, что глава ОГА прекрасно знает и понимает, что от руководителя района зависит очень мало, деньги на ремонты и т.п. выделяются с гос.бюджета и если их не выделили, то ничего сделано не будет, сколько бы ты не ездил, хоть в тихую хоть с оф.визитами. Страна у нас такая.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Гроші на ремонти можна і треба шукати на місці.

   Видалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.