Що нового?

Ви читаєте ці рядки – значить, кінця світу не було (хіба що він настав для когось зранку першого січня), життя триває. Почався черговий рік – Змії, ‒ і нехай її мудрість допоможе нам нормально його прожити.

Спершу ‒ трохи про 2012-й. На мою скромну думку, нам – колективу Новин Кіровоградщини ‒ вдалося випустити зовсім не поганих 52 номери газети (це якщо не рахувати спецвипусків). Ми пройшли крізь вибори, не забруднившись у тому непотребі, який тоннами викидали одне на одного політичні опоненти в листівках, лозунгах і всіляких «народних правдах». Наша інформація завжди була виваженою, неодноразово перевіреною, оперативною та важливою. Ми намагалися висвітлювати все, що відбувається, об’єктивно. Наскільки це вдалося – судити, звичайно, вам, шановні читачі.

Не забували ми і про сайт www.novosti.kr.ua, випускаючи в робочі дні по двадцять – тридцять новин на добу і, таким чином, інформуючи в режимі онлайн про найважливіші та найцікавіші події області. Регулярно поновлювалася фотогалерея, з’являлися нові відео, публікувалися тексти, проводилися чати з відомими на Кіровоградщині людьми. (Правда, на останні погоджувалися не всі. Наприклад, ми свого часу просили відповісти на запитання читачів народного депутата від «Батьківщини» Валерія Кальченка, проте в обласному штабі опозиції нам не те щоб відмовили – просто якось «забули» про пропозицію.)

Відтак перша хороша новина в новому році: й газета, і сайт надалі працюватимуть у такому ж режимі, навіть ще трохи наростивши темпи та об’єми інформації. Свіжі новини, авторські тексти, нестандартні фотографії – все для вас.

Ще одна добра звістка – вартість передплати на тижневик лишається тією ж. Спробуйте знайти в області іншу газету з телепрограмою, корисними порадами та цікавим змістом за дві гривні на місяць ‒ навряд чи. (До речі, наш передплатний індекс – 00037, передплата приймається в будь-якому поштовому відділенні чи в листоноші.)

Новини Кіровоградщини в паперовому варіанті й у новому році залишаться чітко структурованими, щоб було зручніше читати. Перші три сторінки – новини, авторська колонка, четверта – тема номера, п’ята – восьма ‒ програма телепередач, дев’ята – життєві історії, десята – спортивна, одинадцята – корисні поради, дванадцята ‒ «Гаряча лінія», фотофакти тощо.

Були, звісно, торік і невдачі (не хочу про них писати у переддень одного з найвеличніших свят – Різдва). Без них ‒ нікуди: як відомо, не помиляється той, хто нічого не робить. Ми зробили висновки зі своїх помилок.

Що ще нового? А це вже запитання до вас. Редакція чекає на ваші листи, у яких сподіваємося прочитати про те, які нові рубрики ви хотіли б бачити у газеті в 2013 році. Для цього можна скористатися купоном на 3 сторінці, вирізавши його і відправивши нам, або ж написати листа у довільній формі. Поштова адреса: «Новини Кіровоградщини», вул. Орджонікідзе, 7, офіс 301, Кіровоград, 25002. Електронна ‒ info@novosti.kr.ua. 

З Новим Роком вас ще раз! Із Різдвом Христовим! Залишайтеся з нами, а хто ще не з нами – долучайтесь!

Оригінал публікації

1 коментар:

  1. Ну хоч тут про невдачі розкажи. Яка сама невдачна невдача була в газеті?

    ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.