Новини Кіровоградщини №7 (81)

4 коментарі:

 1. Знаю, що ти на критику реагуєш спокійно, тому дозволю собі. Перше. Я ж писав на сайті НК у комментах, що в тому олександрійському вбивстві не господар убив гостя, а гість - господаря. До речі, відомого кримінального авторитета Мішу-Щуку. Так що тепер тебе спіймають і порвуть за те, що "пургу на нє-по-пацанскі" гониш.
  Друге. Документи на садок у Новій Празі зробили давно. Хай уже будують. Явно від замітки тхне показухою. Я не сказав заказухою, заміть!! )))
  Третє. По гарячій лінії. В УПСЗН в мене працює дружина. Їм після цієї перевірки наказали, відповідаючи на дзвінок, повністю озвучувати свою посаду. А тепер про смішне. Вітаю вас. Слухає провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління праці і соціального захисту населення міської ради Тетяна Гаврилова ))) Нехіле представлення виходить. Поки представиться, людина забуває що хотіла

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. По першому й другому згоден. По третьому - думаю, не обов'язково виконувати вказівку так формально, достатньо сказати: "Спеціаліст управління соцзахисту".

   Видалити
  2. я їй передам))) краще б з конвертами боролися, відкатами і хабарами. А то не з того почав. Шпаківнями скоро займатися буде ))) Весна на порозі, до речі

   Видалити
 2. А, і про хороше напишу. Треба у вас вкрасти графіки закінчення навчального року. Посилання дам обов_язково

  ВідповістиВидалити

Крапка

Це – останній запис у блозі. Новий рік – нове життя. Надалі читайте мене тут: http://a-lysenko.tumblr.com  

На платформі Blogger.