Перший пішов!

Сьогодні почепили перший білборд із рекламою наших послуг. Вибачайте за якість знімку, фоткав на телефон. Пізніше зробимо красиву світлину.

Коментарі

 1. вот это -kr в адресе сайта портит все впечатление

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну, не сказав би ))) У цьому є підтекст: міжнародний домен .com і прив'язка до рідного міста -kr )) Якось так...

   Видалити
 2. приведите примеры успешных работ по каждой заявленной категории

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Відступлю від озвученого колись правила і відповім аноніму.

   mail@studio7-kr.com (але вже не анонімно, зрозуміло) - і ми вишлемо вам комерційну пропозицію та презентацію своїх робіт.

   Дещо можна подивитися в цьому блозі у розділі Портфоліо Студії7. Але там не все (через різні причини. Наприклад, не завжди клієнти, які замовляють собі PR-послуги, хочуть, щоб про це знали аноніми).

   Видалити
  2. Да можете не отвечать анонимам, мне то что.
   Неужели на сайт тяжело выложить?
   Просто без свободно доступной открытой инфы это все блаблабла.

   Видалити
  3. Повторю: "Дещо можна подивитися в цьому блозі у розділі Портфоліо Студії7. Але там не все (через різні причини. Наприклад, не завжди клієнти, які замовляють собі PR-послуги, хочуть, щоб про це знали аноніми)".

   Сайту в нас повноцінного поки, на жаль, немає. Не хочеться - і не будемо - залучати до його створення сторонніх розробників, а самі зараз ведемо три проекти (це лише по сайтах) одночасно. Клієнтів (яких зараз ведемо) не називатиму. Скажу так: один проект - політичний, два - бізнесові.

   Напишу про наш досвід тут, спеціально для вас. Сайти: обласної організації Партії регіонів, проектів "Стоп радон!" і "Соціальний магазин", представництва компанії "Євроламп у Кіровоградській області". Видавництво: доволі успішно, як на мене, видаємо газету і сайт Новини Кіровоградщини. Копірайтинг: у газеті й на сайті можна побачити, оцінити; крім того, є досвід написання іміджевих матеріалів (у мене й мого колеги, наприклад, ще починаючи з журналу "Комівояжер"). Реклама: дивіться в газетах Новини Кіровоградщини й "УЦ". PR-супровід: із тих, кого можу назвати, - "Велта" (нею займається Оксана Гуцалюк). Дизайн: можу вислати вам на пошту кілька сотень робіт нашого дизайнера (календарі, буклети, білборди, листівки, брошури, книги, візитки - перелік неповний).

   Якось так.

   Але ви абсолютно праві в тому, що треба це все викласти на сайт. Буде повноцінний сайт - обов'язково викладемо.

   Видалити
  4. "Наприклад, не завжди клієнти, які замовляють собі PR-послуги, хочуть, щоб про це знали аноніми)." - вы сейчас глупость написали.
   Клиентам пофиг на анонимов. Это либо публичная информация либо нет. Я понимаю, что вам хочется немного показать свою значимость и обесценить анонима. Но тем самым вы обесцениваете себя.
   По сути: если _вся_ инфа о Велте в СМИ это работа Оксаны, то она молодец. Есть что улучшить но это не так важно.

   Сорри что заходил сюда - просто подсказка сначала этот сайт показывает когда начинаю набирать http://andmyshittycat.livejournal.com/ - начало из тех же букв.
   Успехов в труде.

   Видалити
 3. Реклама дуже лобова)) Не сподобалося, якщо чесно. Хоча ти ж знаєшь, все, що ти робиш, мені до смаку. Виставив би цю фотку собі в блог - думаю, обсміяли б тебе. Хоча, Олександрія, звісно, не взірець смаку. Можливо, я неправий

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Став, хай сміються. Сміх - це здоров'я ))) Реклама так і задумувалась: щоб була незвичною для наших країв, щоб про неї говорили. Говорять (і це лише 1 день провисіла) - ну і чудово.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову