«Акула» промахнулась…

…майже як Акела з усім відомої книги.

Мова от про що. Минулого тижня Новини Кіровоградщини повідомили, що «представники кіровоградського осередку громадської організації «Національний альянс» збирали підписи під ініціативою про перейменування парку імені 50-річчя Жовтня в Кіровограді (дендропарк) на парк імені Степана Бандери».

Згодом сайт «Акула медіа» (належить орендарю Дендропарку Миколі Онулу) заявив, що ми – лохи (не дослівно, але сенс саме такий). Буцімто націоналісти нічого не чули про перейменування.Фіг вам, акули! Сьогодні Новини Кіровоградщини отримали прес-реліз від «Національного альянсу»: інформація про збір підписів підтвердилась (зі сканами самих підписів).

Наприклад, ось таке:Більше того, ми зв’язалися з головою «НА» Майєю Москвич, яка сказала те ж саме: підписи збираються.

Я прекрасно розумію, що «Акулі» (через певні політичні та інші причини) хочеться «вкусити» Новини Кіровоградщини. Однак цього разу «страшна» рибина промахнулась і клацнула зубами вхолосту.

Коментарі

 1. По-моему, вы скорострелы оба. Ты не позвонил их боссам и не уточнил информацию, а они не уточнили источники у тебя...
  При стрельбе желательно попадать в цель с первого раза. Так как люди с той стороны могут запросто пальнуть в ответ.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Та ні. Нікуди мені не треба було телефонувати. Нам повідомили у прес-службі. Перевіряти кожне повідомлення, яке надходить на редакційне "мило" від різноманітних прес-служб, у нас часу не вистачить. Тому прес-релізи ми зазвичай лише підганяємо під новинний формат.

   А вони чомусь вирішили це діло роздути.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову