Студія7: перелік послуг

Всім, хто цікавиться моїм блогом, уже відомо, що я звільнився з посади редактора «Новин Кіровоградщини» й перейшов працювати в «УЦ». Це зроблено в першу чергу для того, щоб більше уваги приділяти Студії7.

Отже, що ми можемо вам запропонувати.

Ми вміємо проводити комплексні рекламні кампанії у Кіровограді й області. Часто буває, що для рекламування товарів чи послуг доводиться користуватися різними каналами комунікації: робити сайт, розміщувати банери чи тексти в Інтернеті, замовляти публікації у ЗМІ тощо. На практиці це виглядає приблизно так: одна контора створює сайт, інша розміщує рекламу в газетах, ще хтось пише статті. Не треба розпилювати свою увагу: все це (і набагато більше) може зробити одна компанія – Студія7.

Крім того, ми надаємо окремі послуги.

Створення сайтів. Лише авторський дизайн, власна чи популярна CMS (система управління контентом), допомога у виборі доменного імені й оптимального хостингу, наповнення текстами й фото, супровід і технічна підтримка. До речі, про наповнення. Всі тексти – за вашим бажанням, звісно, – вичитають професійні коректори, відтак гарантую: помилок не буде.

Копірайтинг. Інакше кажучи, написання та редагування текстів будь-якої складності та на будь-яку тематику. Часто буває, що рекламну статтю про, скажімо, фірму, яка займається ремонтом холодильників, пише її директор. А потім обурюється: чому ж так мало відгуків? Тому, що довіряти справу треба професіоналам. Якби я взявся ремонтувати свого холодильника, треба було би купувати нового.

Фото. Ну, тут усе ясно. Весілля, репортажі, портрети, пейзажі – все, чого душа забажає.

Дизайн. У Студії7 – професійний дизайнер (із досвідом роботи у цій сфері понад десять років). Тому намалювати ми зможемо все: від рекламного макету до фірмового стилю.

Моніторинг ЗМІ. Цей напрямок у Кіровограді практично не розвивається. Але я переконаний, що він має перспективи. Судіть самі: ви – наприклад, політик, і вам цікаво, що про вас пишуть, показують і розповідають. Слідкувати самому – немає часу. Наймайте нас – і щодня (щотижня, щомісяця – на вибір) на вашому столі буде звіт: хто що сказав, тональність висловлювань тощо.

Видавництво. Ми можемо випускати все: від тоненьких брошур до газет, журналів і книг.

Розміщення реклами у провідних кіровоградських ЗМІ. Друковані видання: «Украина-Центр», «Новини Кіровоградщини», «Нова газета», «Кіровоградська правда». Інтернет: сайт «УЦ», «Новини Кіровоградщини», «весь Кіровоград», «Єлисаветградський тиждень». Телебачення: канал «Кіровоград». Ми працюємо над тим, щоб цей перелік збільшувався.

Телефонуйте: (0522) 27-63-47. І буде вам щастя.

P.S.  Протягом наступних семи днів я напишу тут про кожен із напрямків детальніше.

Коментарі

 1. Ну, нормально написав. Я правильно зрозумів, що ремонт холодильників поки що у вас тільки в планах? ))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ага ))) А також відкриття магазину з продажу інгрідієнтів для суші, СТО і школи кулінарної майстерності ))))

   Видалити
  2. погодься, ти знав, на що йдеш )

   Видалити
  3. тобто? Знав, звісно. І жодного разу ще не пожалкував про своє рішення. Та й навряд чи пожалкую.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову