Кіровоградський «УДАР»: серіал триває

Соратники Віталія Кличка в обласному центрі не втомлюються сваритися між собою.


Короткий виклад попередніх серій. Кіровоградським «УДАРом» зацікавився місцевий бізнесмен, екс-регіонал Микола Онул. Конференція (підпільна, на неї не пускали ані журналістів, ані «несвідомих» членів партії) змістила з посади голови міського осередку Ігоря Козуба, замінивши його на близького до Онула бізнесмена Сергія Горбовського. Сам Козуб із рішенням не погодився і заявив, що здаватися не збирається.

17 вересня серіал продовжився. На засіданні сесії кіровоградської міськради дружина Миколи Онула Лариса заявила про створення фракції політичної партії «УДАР». До її складу ввійшли члени депутатської групи «Єлисаветград».

Увечері того ж дня голова обласного осередку «УДАРу» Анатолій Ревенко провів прес-конференцію (вперше, до речі, майже за півтора року). Він представив новообраного голову кіровоградської міської організації Сергія Горбовського та розповів про згадане створення фракції.

– Сподіваюся, що ми і надалі будемо множити наші лави, а фракції нашої політичної сили будуть у всіх органах місцевого самоврядування, – оптимістично заявив Ревенко. – А у деяких радах ми навіть матимемо більшість.
Правда, після цього оптимізму в нього значно поменшало. Спочатку в залі з’явилися колишні (з погляду Ревенка) голова кіровоградської міської організації Ігор Козуб та виконкому – Ярослав Бєзмєнов. Перший скромно став під стіночку, а другий пішов приміщенням, роздаючи журналістам та всім присутнім копію відповіді управління юстиції в області на запит про те, хто очолює кіровоградський осередок «УДАРу». На аркуші паперу чорним на білому зазначалося: «…голова організації – Козуб Ігор Борисович».

Далі настрій Ревенку ще більше зіпсували журналісти, запитавши про борги партії перед працівниками штабів за парламентську кампанію.

– Зобов’язання виконуються й будуть виконані, – відповів голова обласної організації, помітно нервуючи.

Назвати прізвища тих благодійників, які станом на сьогодні віддали людям частину заробленого, він відмовився. А потім, почувши прохання по завершенні розрахунків провести ще одну прес-конференцію, на якій проінформувати всіх про цю радісну подію, просто встав і вийшов.

Ігор Козуб тим часом оголосив:

– Запрошую всіх завтра на конференцію міської організації партії «УДАР».

Відтак 18-го відбулися «зйомки» ще однієї серії. 16 із 29 первинних осередків «УДАРу» в обласному центрі прислали своїх делегатів – по троє осіб від кожного. Всі вони (за винятком одного, який утримався) підтвердили повноваження Ігоря Козуба на посаді голови міської організації партії.

(До речі. Це, звісно, абсолютно суб’єктивне враження автора, але делегати «УДАРу Ігоря Козуба» виглядали переконливіше, ніж їхні колеги з «УДАРу Миколи Онула». Останні – молодики років двадцяти – якось не тягнули на досвідчених партійців, що пройшли вогонь і воду на минулорічних виборах.)

– Моїм заступникам Руслану Стадніченку і Євгену Манженку неодноразово погрожували, – розповів присутнім Ігор Козуб. – Мені також погрожували. Крім того, чинився страшенний тиск на голів первинних організацій – щоб вони не присилали своїх делегатів на цю конференцію. Ревенко мені особисто говорив: «Ти повинен піти з проекту». Може, мене вб’ють, може, поб’ють – я без жартів кажу, – але я не здамся.

Що стосується конференції, на якій головою обрали Сергія Горбовського, то Козуб висловив сподівання, що «київське керівництво винесе мудре й виважене рішення».

Конференція також обрала раду міської організації, ревізійну комісію та заступників голови.

Відтак у наступній серії можна очікувати приїзду когось із центральних органів «УДАРу». От тільки й досі не ясно, чи буде вона останньою, чи цей трагікомічний серіал триватиме далі.

«УЦ»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову