Як кіровоградські журналісти «штурмували» дендропарк

Історія така. Вчора у ЗМІ з’явилася інформація, що Кіровська райрада призначила нового директора КП «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» (дендропарку) – Олександра Кухаренка. Ваш покірний слуга вчора ж увечері дізнався, що Кухаренко спробує сьогодні вранці пройти на своє робоче місце, і відправився туди, щоб побачити все на власні очі. Тим паче, що очікувався скандал: колишній керманич КП і, за сумісництвом, соратник власника корпорації «ХХІ століття» (атракціони всілякі, ресторани і кафешки в дендропарку) Миколи Онула Віталій Бєлов – не з тих людей, які просто так здаються.

Директор зайшов на територію, піднявся східцями до дверей. Натиснув кнопку домофону (чи як він у них називається).

– Доброго ранку, я – новий директор КП Олександр Кухаренко, – чемно відрекомендувався він.

– Доброго ранку, – почулося з динаміка.

– Чи можу я пройти всередину? – запитав Кухаренко.

– Зачекайте, будь ласка.

Після цього діалогу – виваженого і ввічливого з обох боків – прийшов начальник охорони. Потім він кудись подівся, натомість з’явився начальник служби безпеки. (До речі, ні той, ні той не назвали свої прізвища. Ну то таке.)

Кухаренко поговорив із ними, я і мої колеги послухали. Потому разом із новим директором вийшли з парку й подалися у своїх справах.

А от що пише близьке до Онула видання «Акула» (заголовок): «В Кіровограді штурмують адміністративну будівлю Дендропарку». І далі: «Сьогодні зранку новоспечений керівник разом з журналістами намагалися увірватися до адміністративної будівлі Дендропарку».Смішно. Нічого там не штурмували, і ніхто нікуди не намагався «увірватись».

І сумно. Адже «акули» могли додати ще кілька драматичних моментів, але чомусь посоромились. Новина була би веселішою, якби виглядала приблизно так: «Сьогодні зранку новоспечений керівник разом з журналістами намагалися увірватися до адміністративної будівлі Дендропарку. Озброївшись довгою колодою, вони спробували виламати вхідні двері, однак оперативно спрацювала охорона, яка відтіснила нападників.

Розмахуючи папірцем про своє призначення і бризкаючи навсібіч слиною, новоспечений директор кричав на начальника служби безпеки дендропарку: «Пропустіть, б..., мене всередину, бо всім тут п… буде!»

Втім, охоронці не злякалися, і в адміністративну будівлю йому так і не вдалося потрапити...»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову