Чи й не скандал…

Новий директор комунального підприємства «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» (в народі – дендропарк) уже тиждень не може потрапити на своє робоче місце. Більш того, станом на сьогодні точно не відомо, де воно знаходиться.


Передісторія така. 17 вересня виконком Кіровської районної у Кіровограді ради звільнив із посади директора КП Віталія Бєлова, до цього тривалий час марно намагаючись отримати в нього документи про діяльність підприємства. Натомість керівником призначили колишнього заступника начальника ЖЕКу №3 Олександра Кухаренка.

Наступного дня Кухаренко спробував потрапити на своє робоче місце, однак у дендропарку начальник служби безпеки (принаймні так відрекомендувався цей чоловік) чемно розповів йому, що кабінету директора КП тут ніколи не було.

– Це – адміністративна будівля корпорації «ХХІ століття», – пояснив він. – Не комунального підприємства.
– Тобто зараз я свого робочого місця на території парку не знайду? – уточнив Кухаренко.

– Скажуть мені – знайдете, – не дуже зрозуміло запевнив начальник служби безпеки.

Корпорація «ХХІ століття» – це фактично розміщені на території КП «Парк культури та відпочинку імені 50 років Жовтня» атракціони, ресторани та кафе. Власники фірми – подружжя Миколи і Лариси Онулів. Колишній директор КП Віталій Бєлов вважається близьким до них, уходить до фракції «УДАРу» в кіровоградській міськраді, яку (фракцію) очолює пані Лариса.

На момент підготовки цього номер до друку ситуація не змінилася.

– Все, як і було, – розповів «УЦ» Олександр Кухаренко. – Я наразі не маю на руках жодного документу про діяльність комунального підприємства. Я не знаю, де чия земля, кому що належить. Печатку мені також не віддали. Робочого місця немає, хоча адреса його фактичного місцезнаходження в єдиному реєстрі співпадає з адресою парку.

За словами директора, нині триває процес унесення змін до реєстру КП. Після цього Кухаренко планує звернутися до правоохоронних органів.

Зв’язатися з колишнім керівником парку Віталієм Бєловим не вдалося: він не брав слухавку, смс із проханням про коментар також лишилася без відповіді…

«УЦ»

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову