Майже Євангеліє

Я намагаюся жити за встановленими мною ж правилами. (Ненавиджу, коли хтось намагається нав’язати свої.) Не завжди, якщо чесно, виходить, але стараюся.

Подробиці – далі.

Десять заповідей від Андрія Лисенка Андрію Лисенку (ібо сам у себе і сили свої вірую, а не в якусь субстанцію незрозумілу)

Не відставай від життя, йди в ногу з часом. Щодня «варися» у новинах – політичних, соціальних та інших. Читай спеціалізовані видання з реклами, дизайну, редагування тощо. Знай про нові тенденції у твоїй сфері діяльності. Коли щось не розумієш – не соромся питати у людей, які тямлять краще, ніж ти. Бери участь у тренінгах. (Окремим рядком – про тренінги на кшталт «Як стати успішним». 99 відсотків таких тренерів – справді успішні люди. Вони досягли успіху, продаючи свої тренінги.)

Не забудь, як слова складаються в речення, а речення – в тексти. Пиши щодня. Не так важливо про що, головне – пиши. Публікуй регулярно свої записи в блозі. Щоденна писанина вчить логічно й адекватно викладати думки.

Не забивай на Студію. Це – те, що може годувати тебе і твою родину все життя. Це – те, що виплекане недоспаними ночами, плід фантазій твоїх і конкретних думок. Це – те, що тебе по-справжньому цікавить і захоплює. Це – дітище твоє. Це – те, у що повірили не лише ти, а ще шестеро людей. Приділяй Студії не менше двох годин на день. Рекламуй її щосили. Студія7 – найкраща Студія у світі.

Не тупішай. Читай – художню й спеціалізовану літературу. Не менше години на день. У хороших книгах – мудрість. Хороші книги вчать відчуттю стилю, грамотності та змушують думати. (Окремим рядком – про всілякі книженції на кшталт «Як стати багатим». 99 відсотків їх авторів – справді багаті люди. Вони нажили собі капітал, продаючи свої опуси.)

Не думай, що чотирьох годин сну на добу достатньо. Це Наполеону було достатньо, а ти нормально висипайся. Намагайся спати не менше семи годин. Коли не висипаєшся – погано працюєш і мислиш.

Не роби так, щоб дитина й дружина бачили тебе раз на добу. Якомога більше часу приділяй сім’ї. Гуляйте разом, вечеряйте, казіться, прибирайте, мийте посуд, готуйте їсти, дивіться фільми й мультики. Та все одно, що робити, ключове слово – «разом».

Не замінюй живе спілкування бісівським породженням – Інтернетом. Щодня спілкуйся з цікавими людьми. Проводь не менше однієї робочої зустрічі на день – не в «скайпі», а наживо.

Не обростай жиром. Роби ранкову зарядку, віджимайся, качай прес. Багато ходи пішки. Добирайся на роботу і з неї велосипедом, а не маршруткою чи таксі. Живи активно.

Не нажирайся і не обжирайся. Вживати алкоголь, звісно, можна – зрідка, у гарній компанії й під гарну закуску. Але в міру. Так само – з їжею. Не переїдай.

Не зупиняйся ніколи, не здавайся, не бійся і не лінуйся. Впав – піднімайся. Не вийшло щось – пробуй ще раз. Страшно – пошли всіх нахер і все одно роби своє. Чорна смуга в житті – відпочинь і берись до справи. Багато й інтенсивно працюй. Від роботи коні дохнуть, але ж ти – не кінь. Своє життя ти твориш сам. Усе – абсолютно все – залежить лише від тебе.

Коментарі

 1. Щодня спілкуйся з цікавими людьми. Проводь не менше однієї робочої зустрічі на день – не в «скайпі», а наживо. - ось це дуже сподобалося і, я вважаю, дуже правильно. Якщо не планувати щодня хоча б одну зустріч - журналіст розслабляється

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так. Але не завжди виходить ((

   Видалити
  2. треба так планувати, щоб виходило. Крайній-крайній випадок - взяти в цей день телефонний коментар. Але суто просидіти весь день і зробити "щось" за допомогою інтернету, я вважаю, фігня. Втрачаєш усе - і цікавість до своїх публікацій, і професіоналізм, і робочий настрій

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову