Ревенко кинув своїх «спонсорів»?

Про масові «репресії» проти членів кіровоградського УДАРу (вони ж – головні спонсори обласної та кіровоградської міської організацій) регулярно пише інтернет-видання Миколи Онула «Акула».

Прес-конференцію з приводу арешту Віталія Бєлова провели голова (чи не голова – хер розбереш ці всі УДАРівські внутріпартійні перипетії) кіровоградського міського осередку партії Кличка Сергій Горбовський та «свободівець» Олександр Ромащенко. (Останній, до речі, після оголошення суддею ухвали про утримання Бєлова під вартою так заволав позаду мене: «Сатрапи!», що я аж підскочив.)

Костя Поляков періодично постить у Facebook та на блогах «УЦ» про «бєзпредєл режиму».

Сьогодні Микола та Лариса Онули проводять прес-конференцію в УНІАН.

А де голова обласної організації партії «УДАР» Анатолій Ревенко? Це ж він мав кричати: «Сатрапи!», проводити брифінги і робити гучні заяви. «Кинув»?

P. S. Радити зателефонувати Ревенку і спитати це в нього не треба. На мою думку, він мав би вже давно виступати кругом, де тільки можна.

Коментарі

 1. АД ничего не будет коментировать. Боюсь, что он уже "свадебный генерал"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я чомусь думаю, що ні. По-моєму, він "зливає" Бєлова й Онулів... Скоро скаже щось на зразок: "Я з самого початку був проти того, щоб вони входили в партію. Але ж ви розумієте - складна ситуація, тири-пири..."

   Видалити
 2. Я ще декілька місяців тому назад казав, що Ревенко все спланував, щоб грошей підзаробити))))

  ВідповістиВидалити
 3. Я ще декілька місяців тому назад казав, що Ревенко все спланував, щоб грошей підзаробити))))

  ВідповістиВидалити
 4. ВІн завжди таким був. Згадайте розбите авто кореспондентки.
  Він з першого дня засланець від ПРдонів, і всі кидки агітаторів з першого дня сплановані акції. Просто у Кличка ні вибору, ні часу не було на формування осередків. От і маємо командира на коні,Віталій, а по заду анархічне кодло, а не армія. І він хоче з ними будувати нову Україну.

  ВідповістиВидалити
 5. А найстрашніше у цій ситуації те, що регіоналам і робити зовсім нічого не треба для дескридитації цієї "камарилії". Самі себе "прокручують". Погано тільки одне, що дуже ще багато простого люду вірять у цю "пустишку".

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Про особистості (особини, тулубовини, чудовиська) краще взагалі мовчу.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Кировоградский Колизей: сатанинские зрелища

Професія «валютчик»

Три історії про русифікацію й українську мову